Ogłoszenia,

Przypominamy o wytycznych rządu dot. COVID-19. Na niedzielnym nabożeństwie o godz. 13.00, w Auli budynku przy ul. Wybornej 20, GROMADZIMY SIĘ Z ZACHOWANIEM DYSTANSU/POWIERZCHNI (zostały przywrócone limity osób) ORAZ ZAKRYWANIEM NOSA I UST! Pamiętajmy o DDM – dystans, dezynfekcja, maseczki.  Więcej dodatkowych informacji i zaleceń,  znajdziemy tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Pomimo pandemii Kościół jest otwarty dla Wszystkich braci i sióstr z zachowaniem obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa.  W razie ew. zmian w przepisach będziemy informować na bieżąco. Kochani, zachęcamy, dbajcie o siebie i innych, a w razie jakichkolwiek symptomów choroby pozostańcie w domu. W razie potrzeby modlitwy/wsparcia kontaktujcie się za pomocą maila/smsa/telefonicznie z Biurem Kościoła, będziemy informować pastorów i liderów o sytuacji. Pozostajemy z Wami w miłości wierząc, że w Naszym Panu Jezusie Chrystusie mamy uzdrowienie.

Kochani, jeżeli ktoś z Was nie będzie uczestniczył w nabożeństwie to serdecznie zapraszamy do oglądania Nas na Fb https://www.facebook.com/KosciolSpichlerz/ Przypominamy również, że transmisje nabożeństwa można oglądać na naszej stronie www.spichlerz.org w zakładce „socialmedia” klikamy „facebook” i oglądamy. Nie trzeba być użytkownikiem Facebooka żeby oglądać transmisję. Prosimy o poinformowanie osób które nie posiadają konta na Facebook.

 

Wieczerza: W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o przynoszenie wieczerzy  na nabożeństwa we własnym zakresie.

Ogłoszenia:

Kochani, pamiętajmy o zachowaniu DDM – dystans, dezynfekcja, maseczki!

 

 1. Na wypadek ponownego zamknięcia bądź ograniczenia funkcjonowania Kościoła w związku z pandemią, organizujemy grupy domowe, które będą funkcjonowały wg rejonów, aby w razie czego można było łatwo się spotkać. W związku z tym zachęcamy do zapisywania się do Liderów, którzy są najbliżej Waszej lokalizacji zgodnie z załączoną mapą  (na dole strony, plik PDF).

Harmonogram najbliższych grupek znajduje się w załączonym pliku na str. nr 2) Chętnych zapraszamy do zgłaszania się.  

 1. Pastor Maja prosi o rejestrację dzieci szkolnych na platformie edukacyjnej edmodo. Szczegóły zostały wysłane w oddzielnej korespondencji w środę 2 grudnia.
 1. Osoby chętne do chrztu prosimy o zgłoszenia do Pastor Mai. Chrzest odbędzie się w drugiej połowie stycznia.
 1. W czwartek 10 grudnia o godzinie 19 odbędzie się spotkanie online z Pastorem Andrzejem oraz Pastor Mają na FaceBooku. Podczas spotkania zostanie podany link do innej platformy, na której połączymy się w celu wzajemności w modlitwie i rozmowie.
 1. 21 i 22 grudnia, pod Dworcem Wileńskim organizujemy świąteczną ewangelizację. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału.
 1. 6. W związku z zagrożeniem epidemicznym i nowymi regulacjami rozpoczęliśmy zajęcia szkoły biblijnej w formule zdalnej. Najbliższy zjazd odbędzie się  sobotę 12.12.2010.
 1. Poszukujemy osób do wsparcia Służby Domu. Więcej informacji udziela Joanna Bernatowicz.
 1. Kościół poszukuje akustyka, więcej informacji udziela Magda i Bogdan Ostapiukowie.
 1. Zapraszamy do oglądania na YouTube kanału Hiper! Łaska prowadzonego przez pastora Andrzeja Stepanowa. 

 

 1. Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty dokonane w celu zakupienia nowego sprzętu do transmisji nabożeństwa na You Tube. Chcielibyśmy Was poinformować, że sprzęt już został zakupiony i jest w trakcie konfiguracji. Niebawem uruchomimy transmisję na You Tube. Natomiast w dalszym ciągu przydałaby się druga kamera, więc jeśli ktoś z Was ma w sercu chęć wsparcia Kościoła w zakupie tego drogiego sprzętu to może dokonać wpłaty na nasze konto Kościoła z dopiskiem: kamera, numer konta: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537. Dziękujemy Wszystkim, którzy już nas wsparli w zakupie sprzętu.
 1. Jeśli chcecie finansowo wspomóc Kościół to prosimy o przekazywanie kolekt na konto Kościoła lub przy pomocy płatności moblinej udostępnionej na naszej stronie: https://spichlerz.org/wspieram/

Prosimy Was o finansowe wsparcie w tym szczególnym okresie.

Główne konto Kościoła, numer: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

w tytule przelewu: ofiara na cele statutowe Kościoła.

 1. Dodatkowe konto Kościoła.

Uruchomiliśmy konto na które zbieramy pieniądze na Nasz Własny Budynek Kościoła.  Jeżeli macie w sercu chęć wspierania  tych działań, podajemy numer konta:  97 1020 4900 0000 8602 3176 4012 w tytule przelewu: ofiara na cele statutowe Kościoła.

W Nim!

Zapisz się do newslettera

Biuro kościoła: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Spichlerz w Warszawie ul. Hoża 66/68 lok.15, 00-682 Warszawa
Wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych Departamentu Wyznań MSWiA w dziale A pod pozycją nr 25.
Administrator Zboru: +48 502 574 334,
Konto kościoła: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

Nabożeństwo główne Niedziela godz. 13.00, ul. Wyborna 20, Warszawa

PROJEKT I WYKONANIE Studio g&b