fbpx

LIDERZY - LUDZIE KOŚCIOŁA

Przedstawiamy liderów kościoła.
 
Maja Stepanow.
Maja jest jedną z trójki Pastorów w naszym Kościele.
♥ Pastor Maja jest niepowtarzalna, a jej słowa zawsze w punkt!
Oto, co pisze o sobie: “O mnie można napisać, ze jestem sobą – to ważne. Nie będę nikim innym. Poza tym jestem żoną, matką, pastorem, nauczycielem – w tej kolejności. Lubię ludzi i chciałabym ich nauczyć myśleć.”
Justyna Poniatowska.
Justyna jest jedną z trójki Pastorów w naszym Kościele. Justyna Poniatowska
najbardziej na świecie kocha Jezusa i to widać. Ma ogromne serce dla ludzi i dar proroczy, potrafi pocieszyć, utulić i rozśmieszyć, a potem zagrać w gałę.
W kościele jest pastorem i liderem służby modlitwy i proroctwa.
Ma tylko jedną wadę – dba o innych bardziej niż o siebie.
Jest naszym skarbem i darem z Nieba.
 Michał Woliński.
 Michał jest liderem grupy męskiej.
Oto, co Michał mówi o sobie: “Mam 39 lat. Jestem absolwentem politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego . Od 14 lat jestem aktywnym przedsiębiorcą 🙂
Mam cudowną żonę i trójkę wspaniałych córeczek.
Interesuję się polityką, biznesem i muzyką. Moje pasje to podróże, narty i budownictwo.
Oddałem swoje życie Jezusowi w 2002 roku. W kościele Spichlerz jestem od 19 lat.
Wierzę że Bóg nie powołuje nas do “wielkich rzeczy” tylko do życia z Nim, a to automatycznie stawia przed nami wielkie wyzwania, trudności, ale też błogosławieństwo mierzone Jego miarą.
Moje motto w życiu z Jezusem to odwaga… On sam powiedział o sobie, że jest jak młody lew, lew z pokolenia Judy. Młody lew czasami jest nieroztropny, popełnia błędy, ale chce być
dobrym przywódcą stada, jest odważny. Często rzuca się na przeciwnika kilkukrotnie większego od siebie. Bóg chce abyśmy byli właśnie tacy. Chociaż ciągle będziemy popełniać błędy, to w ufności mamy polegać na Nim pamiętając, że stoi za nami Wielki Ojciec. To tyczy się każdej dziedziny życia: ojcostwa, duszpasterstwa, pracy i biznesu.
Pan Bóg pobłogosławi pracę rąk naszych (Pwt 28,12), tylko nie bój się!! (Mt 25,25)”
Więcej Michała można zobaczyć tutaj: 🙂
Dariusz Kuśmierz.
Darek w naszym zborze jest liderem służby ewangelizacji.  Przeczytajcie kilka słów od Darka o sobie: “Mam 41 lat, na nowo narodziłem się w 2010 roku, razem z moją ówczesną dziewczyną a dzisiaj wspaniałą żoną. Mamy dwoje dzieci – Marysię i Samuela.
Od początku naszego nowonarodzenia Pan Jezus zaświadczał o swojej obecności w naszym życiu: uzdrowił nasza córkę z nieuleczalnej choroby, dał Marysi brata, przebudował nasze życie zawodowe…
Dzisiaj mogę powiedzieć, że chrześcijaństwo jest przygodą życia, wiem też, że jedynym rozwiązaniem problemów człowieka jest Jezus.
Cieszę się, że Pan Jezus używa mojej rodziny do głoszenia ewangelii…)))”
💟 Dowcip, energia i kreatywność Darka są nieocenione – dzięki, Darku, że jesteś!
Kasia Sienkiewicz, nasz sekretarz kościoła. To ona miedzy innymi wysyła maile do was. Ma dużo obowiązków organizacyjnych. Pomaga tez mężowi w prowadzeniu szkoły biblijnej. Bardzo ją lubimy.
Oto co sama mówi o sobie: „Mężatka od prawie 6 lat, uwielbiam podróże, dobre jedzenie 😁, szybką jazdę na rowerze, pływanie, taniec. Nie lubię monotonii, siedzenia w jednym miejscu. Lubię poznawać nowych ludzi i spotykać się z ludźmi, jestem ekstrawertykiem – czerpię “energię” ze spotykania się z ludźmi, nie lubię siedzieć zbyt długo sama w domu… Kocham Jezusa, bez Niego nie byłabym tu gdzie jestem i jaka jestem, on mi daje siłę do życia i radość, cieszę się że nie muszę się o nic martwić, bo on zabezpiecza /dba o moja przyszłość” 😊
Tomasz Sienkiewicz.
Tomek jest dziekanem szkoły biblijnej “Łaska i prawda”, powołanej przez nasz Kościół.
Oto kilka słów Tomka o samym sobie: “Mądry, inteligentny, przystojny i pełen poczucia humoru 🙂. Wiem, że jestem ukochany przez Jezusa: Jego łaska i dobroć towarzyszy mi każdego dnia. Jestem fanem piłki nożnej, kibicuję Jagielloni i Lewandowskiemu 🙂. Wolny czas lubię spędzać na grze w piłkę nożną, jeździe na nartach i grach planszowych. I kocham swoją żonę.”
Tomek jest jednym z filarów kościoła, doceniamy jego wierność, odpowiedzialność, rozsądek i dowcip. 
 
 Beata Baranowska 
Beata jest liderem kobiecej grupy “Boskie Babki”.
Przeczytajcie jej autoprezentację:
“Witajcie Kochani, mam na imię Beata. Jestem w Kościele Spichlerz od 15 lat. Od kiedy się nawróciłam, w moim sercu było uwielbienie dla Boga, dlatego służę śpiewając w zespole GUS. Kilka lat temu Duch Święty zainspirował mnie do budowania i pogłębiania relacji wśród kobiet w naszym zborze, dlatego jestem Liderem Grupy Boskie Babki.
Lubię spędzać czas z ludźmi, dzielić się i budować doświadczeniami życia z Bogiem. Prowadzę grupę domową 2 razy w miesiącu. Tym, co daje mi spełnienie i inspirację do życia jest relacja z Jezusem. Nauczyłam się tego przechodząc przez trudne sytuacje życiowe. To zawsze ON, Duch Święty dawał siłę i radość niezależnie od okoliczności.”
♥ Beatka jest dla nas wielkim wsparciem i zachętą, a jej uśmiech rozpromienia największe ciemności, także w naszych życiach. Kochamy Cię Beatko, i dziękujemy, że jesteś!
Joanna Bernatowicz.
Asia jest liderką Służby Domu.
Chciałoby się o Asi powiedzieć, że jest najukochańsza, najcudowniejsza, najmądrzejsza, najwspanialsza…. ale to jakoś do Niej nie pasuje, bo to ciągle za mało! ❤ ❤ Asia jest jak dynamit, swoją energią i pomysłowością zaraża wszystkich 🙂 Kto Ją zna, to wie, o czym mowa, a jeśli ktoś Asi nie zna, koniecznie musi to zmienić 🙂 🙂
Oto co Asia mówi o sobie:
“Z wykształcenia logistyk (u mnie wszystko jest na czas i w odpowiedniej kolejności); a z pasji projektant ogrodów i wnętrz (z certyfikatem 🙂 ) Interesuję się architekturą, stolarstwem, dobrą lekturą, ekologią, nowoczesnym budownictwem… i wieloma innymi sprawami…. Jestem Kwiatkowską XXI wieku 🙂 🙂
W kościele pełnię rolę menadżer kościoła, jestem odpowiedzialna za finanse i Służbę Domu – jestem koordynatorem, a głowę mam pełną pomysłów i gotowych rozwiązań…
Beata Fronczak.
Beata jest liderem Służby Dziecięcej oraz liderem Gwiazdkowej Niespodzianki w naszym kościele.
Beatka to żywe świadectwo Bożej miłości, i taka też jest jej autoprezentacja.
Przeczytajcie, co o sobie pisze Beatka:
“Witajcie Kochani!
mam na imię Beata – prywatnie mama dwóch wspaniałych synów, Sebastiana i Daniela. 
W naszym Spichlerzu mam przyjemność działać w Służbie Domu i Służbie Dzieci. Jestem też koordynatorem oraz Nauczycielem w Gwiazdkowej Niespodziance. Zawodowo robię różne rzeczy przydatne dla mnie samej i innych, które Bóg mi wkłada w serce i dzięki temu uczy mnie pokory, odpowiedzialności i miłości do drugiego człowieka, oraz mogę w ten sposób też pomagać innym. Kocham to, co robię z Bożą wolą, bo przynosi mi to wielką satysfakcję, szczęście i pokazuje, jaki Bóg jest Dobry…
Magda i Bogdan Ostapiuk.
Magda i Bogdan – prywatnie małżeństwo – w kościele pełnią służbę liderów Grupy Uwielbienia.
🎸 Oto co mówią o sobie: “Nasze powołanie to uwielbienie Jezusa i pociąganie Kościoła w tym kierunku. Prowadzimy również misję ewangelizacyjną, głosząc Dobrą Nowinę na ulicach, w więzieniach, ośrodkach, szkołach i gdzie tylko Bóg da 🙂 Kochamy ludzi, lubimy spędzać czas na rozmowach z naszymi przyjaciółmi.
Prywatnie… najbardziej lubimy i kochamy siebie 😂😂😂 i nasz dom – i tu najchętniej odpoczywamy i spędzamy wolny czas.”
💖 Serca Madzi i Bogdana są przepełnione radością i miłością nie tylko do Boga, ale i do ludzi, co sprawia, że przebywanie w ich obecności to jak spotkanie z samym Bogiem.
Wioletta Kołodziejczyk – jestem częścią zespołu, który tworzy treści ukazujące się  w mediach społecznościowych Spichlerza.
🎤 Moje życie z Bogiem zdeterminowało Słowo. Uwielbiam Boga za to, że Słowo Boże stało się ciałem w Jezusie Chrystusie, i cały czas się staje w nas, którzy jesteśmy Kościołem, tj. ciałem Jezusa.
❤️ Kocham widzieć Boga w człowieku, dlatego interesuję się wszystkim, co ma związek z człowiekiem i widzialnymi przejawami ludzkiej aktywności tu, na ziemi: socjologią, psychologią, zarządzaniem, prawem, muzyką, obrazem, literaturą…. chyba wszystkim… ale czuję, że żyję – gdy mówię. Wiedzą to wszyscy, którzy mnie znają osobiście 😂😂😂 A Pastor, żebym nie eksplodowała od nadmiaru nagromadzonych we mnie słów, stworzył ujście dla nich, poprzez podarowanie mi możliwości pisania tu, dla Was, Kochani….
…więc jeśli zamęczam Was moją pisaniną, to wiedzcie, że to wszystko wina Pastora Andrzeja … ha 😂 ha 😂 ha 😂….
…i jeśli macie tak samo jak ja – czy to jeśli chodzi o słowo, czy o obraz – to koniecznie dołączcie do naszego zespołu, czekamy na Was!

Zapisz się do newslettera

Biuro kościoła: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Spichlerz w Warszawie ul. Hoża 66/68 lok.15, 00-682 Warszawa
Wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych Departamentu Wyznań MSWiA w dziale A pod pozycją nr 25.

Konto kościoła: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

Nabożeństwo główne Niedziela godz. 13.00, ul. Wyborna 20, Warszawa

PROJEKT I WYKONANIE Studio g&b