Kochani,

Kochani,

1. Rozpoczynamy zapisy na kolejny semestr Szkoły Biblijnej „Łaska i Prawda”. Pierwszy zjazd odbędzie się w sobotę 16.10.

Koszt jednorazowego zjazdu wynosi 40 zł. 

Osoby chętne zapraszamy do zapisów przez poniższy formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/hy7G7BSCrNZrgxzc9

2. Zachęcamy do uczestnictwa w grupach domowych. Najbliższe grupy zaplanowane są na:

– poniedziałek 20.09.2021 – grupa modlitewna Justyny Poniatowskiej

3. Prosimy cały Kościół o modlitwę o zdrowie Noego, 4-letniego syna Pastora Kaczana. Chłopiec przeszedł dwie operacje, rozlał się wyrostek. Stan chłopca jest bardzo ciężki.

4. 24-26 września planowany jest wyjazd męski do Zakopanego. W planach jest część Orlej Perci. Wymagana jest kondycja i podstawowy sprzęt turystyczny. Więcej informacji jest dostępnych na Grupie męskiej na Facebooku; gdyby ktoś spoza grupy chciał dołączyć, to prosimy o informację na messengera kościoła.

5. Poszukujemy osób do wsparcia Służby Domu. Więcej informacji udziela Joanna Bernatowicz.

 

6. Kościół PILNIE poszukuje akustyka, więcej informacji udziela Magda i Bogdan Ostapiukowie.

 

7. 12 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Rodzice, którzy chcą zgłosić jeszcze dzieci do szkoły niedzielnej, proszeni są o pilny kontakt z Pastor Mają lub Beatą Fronczak w celu podania danych dziecka (imię, nazwisko, wiek – może być sms’em).

8. Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty dokonane w celu zakupienia nowego sprzętu do transmisji nabożeństwa na You Tube. Chcielibyśmy Was poinformować, że sprzęt już został zakupiony. Natomiast w dalszym ciągu przydałaby się druga kamera, więc jeśli ktoś z Was ma w sercu chęć wsparcia Kościoła w zakupie tego drogiego sprzętu to może dokonać wpłaty na nasze konto Kościoła z dopiskiem: kamera, numer konta: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537. Dziękujemy Wszystkim, którzy już nas wsparli w zakupie sprzętu.

 

9. Jeśli chcecie finansowo wspomóc Kościół to prosimy o przekazywanie kolekt na konto Kościoła lub przy pomocy płatności moblinej udostępnionej na naszej stronie: https://spichlerz.org/wspieram/

Prosimy Was o finansowe wsparcie w tym szczególnym okresie.

Główne konto Kościoła, numer: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

w tytule przelewu: ofiara na cele statutowe Kościoła.

 

10. Dodatkowe konto Kościoła.

Uruchomiliśmy konto na które zbieramy pieniądze na Nasz Własny Budynek Kościoła.  Jeżeli macie w sercu chęć wspierania  tych działań, podajemy numer konta:  97 1020 4900 0000 8602 3176 4012 w tytule przelewu: ofiara na cele statutowe Kościoła.

 

 

W dalszym ciągu przypominamy o wytycznych rządu dot. COVID-19. Na niedzielnym nabożeństwie o godz. 13.00, w Auli budynku przy ul. Wybornej 20, GROMADZIMY SIĘ Z ZACHOWANIEM DYSTANSU/POWIERZCHNI (zostały przywrócone limity osób) ORAZ ZAKRYWANIEM NOSA I UST! Pamiętajmy o DDM – dystans, dezynfekcja, maseczki.  Więcej dodatkowych informacji i zaleceń,  znajdziemy tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

Pomimo pandemii Kościół jest otwarty dla Wszystkich braci i sióstr z zachowaniem obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa.  W razie ew. zmian w przepisach będziemy informować na bieżąco. Kochani, zachęcamy, dbajcie o siebie i innych, a w razie jakichkolwiek symptomów choroby pozostańcie w domu. W razie potrzeby modlitwy/wsparcia kontaktujcie się za pomocą maila/smsa/telefonicznie z Biurem Kościoła, będziemy informować pastorów i liderów o sytuacji. Pozostajemy z Wami w miłości wierząc, że w Naszym Panu Jezusie Chrystusie mamy uzdrowienie.

 

Kochani, jeżeli ktoś z Was nie będzie uczestniczył w nabożeństwie to serdecznie zapraszamy do oglądania Nas na Fb https://www.facebook.com/KosciolSpichlerz/ Przypominamy również, że transmisje nabożeństwa można oglądać na naszej stronie www.spichlerz.org w zakładce „socialmedia” klikamy „facebook” i oglądamy. Nie trzeba być użytkownikiem Facebooka żeby oglądać transmisję. Prosimy o poinformowanie osób które nie posiadają konta na Facebook.

W Nim! 

Biuro Kościoła 

Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej  

Zapisz się do newslettera

Biuro kościoła: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Spichlerz w Warszawie ul. Hoża 66/68 lok.15, 00-682 Warszawa
Wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych Departamentu Wyznań MSWiA w dziale A pod pozycją nr 25.
Administrator Zboru: +48 502 574 334,
Konto kościoła: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

Nabożeństwo główne Niedziela godz. 13.00, ul. Wyborna 20, Warszawa

PROJEKT I WYKONANIE Studio g&b