fbpx

Zapraszamy na konferencję. TYLKO JEZUS / GRACE CONFERENCE 24-26 marca 2023

Zapraszamy na konferencję. Gośćmi i głównymi mówcami będą liderzy europejskiego Grace Alliance, stowarzyszenia które jest związane bezpośrednio z Josephem Princem. https://gracealliance.eu/
Znani pastorzy, którzy na nowo znaleźli miłość Jezusa podzielą się swoim doświadczeniem oraz słowem które zmieniło ich i wyrwało z rutyny religijnego życia.
Stracili wiarę i zwątpili we wszystko, żyli bezowocnie, nie widząc sensu istnienia i służby. Znaleźli Jezusa na nowo i chcą Ci o tym opowiedzieć.
 
Marcel Gaasenbeek – nasz główny mówca, pastor kościoła Redemption w Holandii, jeden z najlepszych głoszących łaskę w Europie. Kiedyś pastor Joseph Prince służył w jego malutkiej, targanej problemami wspólnocie i prorokował o wielkich zmianach, o powołaniu Marcela do pastorowania. W ciągu dziesięciu lat pięćdziesięcioosobowa grupa wyrosła na kilkutysięczny kościół.
 
Ben Stolz – pastor kościoła GRACE w Buchs, Szwajcaria. Jest pasjonatem mocy, piękna i potencjału lokalnego kościoła. Kocha pomaganie ludziom we wzrastaniu w poznaniu bezwarunkowej miłości i łaski Boga. Jest nauczycielem w Grace Academy.
 
Adam Burandt – Pastor kościoła NOWE ŻYCIE w Bytowie. W 2015 r. odkrył na nowo przesłanie Ewangelii, które niesie wolność i moc do życia według Bożych standardów. W swoich nauczeniach koncentruje się na dokończonym dziele Jezusa i łasce, która jest kluczem do zwycięskiego życia. Osobiście doświadczył uwolnienia od wypalenia i zniechęcenia. Pragnie, aby coraz więcej osób mogło doświadczyć przemieniającej mocy krzyża.
 
Andrzej Stepanow – studiował teologię katolicką i ewangelicką. Założyciel szkoły biblijnej i wspólnoty „Spichlerz”. Napisał takie książki jak „Zbuduj mi świątynię”, „Fundamenty wiary” „Reformacja łaski”. Prowadzi kanał na YT „Hiper! Łaska”
 
Paul van Laar – pastor z Budapesztu, pochodzi z Holandii, służy w kościele Redemption w Holandii i na Węgrzech. Wcześniej był przedstawicielem zespołu Hillsong z Australii.
Annemarie van Laar – psychoterapeutka młodzieży, liderka służby młodzieżowej. Razem z mężem prowadzi służbę w Budapeszcie i Amersfoort.
Plan:
—————
Piątek
Uwielbienie MateO
18:00 Panel, pytania i odpowiedzi
19:00 Marcel Gaasenbeek
—————
Sobota
10:00-12:00 Ben Stolz
12:00-12.30 przerwa
12:30-14:00 Seminaria tematyczne w małych pokojach
Tematy seminariów:
Annamarie van Laar „Rodzicielstwo i wychowanie dzieci w łasce”.
Paul van Laar „Przywództwo w łasce”.
Ben Stolz „Budowanie zespołu”.
Adam Burandt „Co daje łaska w życiu”.
14:00 -16:00 Obiad.
16.30 Panel – pytania z sali
Uwielbienie MateO
19.00 Marcel Gaasenbeek
—————
Niedziela
10:00 Paul van Laar
13:00 Marcel Gaasenbeek
Między sesjami zapraszamy na kawę.
 
Wydarzenie na facebook

Ulotka w pdf do pobrania

Zapisz się do newslettera

Biuro kościoła: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Spichlerz w Warszawie ul. Hoża 66/68 lok.15, 00-682 Warszawa
Wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych Departamentu Wyznań MSWiA w dziale A pod pozycją nr 25.

Konto kościoła: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

Nabożeństwo główne Niedziela godz. 13.00, ul. Wyborna 20, Warszawa

PROJEKT I WYKONANIE Studio g&b