fbpx

Pastor David Youngren

W niedzielę będzie gość z USA‼️ Pastor David Youngren. Kilka słów o Davidzie:
David Youngren to filantrop, autor i międzynarodowy mówca, który zainspirował ponad milion ludzi podczas wydarzeń na żywo. Jego nauki dotykają ludzi ze wszystkich środowisk, pomagając im znaleźć wolność od zmagań z lękiem, niepewnością, stresem, strachem i uzależnieniem.
David jest autorem ośmiu książek i stworzył wiele filmów, a także bestsellerowego programu „Amazing Life”, który został przetłumaczony na kilka języków i odmienił życie niezliczonych osób na każdym kontynencie.
Bogate doświadczenie Davida, który obejmowal stanowisko pastora w kilku kościołach w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, prezesa Kolegium Biblijnego oraz ewangelistę telewizyjnego. Jest także założycielem Juma’s World, organizacji charytatywnej zajmującej się wspieraniem osieroconych dzieci w Tanzanii. David mieszka ze swoją żoną Kim w południowej Kalifornii, gdzie cieszą się życiem z dwójką żonatych dzieci.

Zapisz się do newslettera

Biuro kościoła: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Spichlerz w Warszawie ul. Hoża 66/68 lok.15, 00-682 Warszawa
Wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych Departamentu Wyznań MSWiA w dziale A pod pozycją nr 25.

Konto kościoła: 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537

Nabożeństwo główne Niedziela godz. 13.00, ul. Wyborna 20, Warszawa

PROJEKT I WYKONANIE Studio g&b